Kaydol Giriş

Metin2 Pvp Server'e Nasıl Bağlanılır?

Günümüzde normal metin2 oyunundan çok oynanan metin2 pvp serverler, her gün açılmakta ve şaşırtıcı bir şekilde yüksek online sayılarına ulaşmaktadır. Burada şaşırtıcı olan kısım ise metin2 oyununun çok eski olmasına rağmen hala tercih edilebiliyor olmasıdır. Hatta metin2 pvp serverlerin normal metin2 oyunundan daha çok oyuncusu olduğunu söyleyebilmek mümkündür.

Geçtiğimiz günlerde livamt2 adında bir oyun açıldı ve bu oyun açılmadan 2 hafta önce açılış duyurularına başladı, çok güzel bir reklam çalışması yaptı. Açıldığı gün ise anlık 40bin online üzerine çıktı. Bu kadar oyuncuyu barındırabilecek kapasitede bir sunucunun kiralanmış olması da pvp server yatırımcılarının bu işi ne denli ciddi gördüğünü ve yaptığını biz değerli metin2 takipçilerine göstermekdir.

Peki siz de bu oyunları oynamak istiyor ve nasıl oynanacağını bilmiyorsanız metin2 pvp servere nasıl bağlanılır adlı sorumuzu yanıtlaya çalışalım.

Metin2 Pvp Serverlere Nasıl Bağlanılır?

  1. Öncelikle oynamak istediğiniz oyunu belirleyin.
  2. Daha sonra oynamak istediğiniz oyuna, oyunun sitesinden kaydol butonuna basarak kayıt işlemlerini başlatın.
  3. Ardından oyunun indir kısmından oyunu indirin. Oyunu indirmeden önce full client mi yoksa sadece login pack mi paylaşıyorlar göz atın. Eğer full clientse doğrudan indirip oyunadi.exe den açarak oluşturmuş olduğunuz kayıtla giriş yapabilirsiniz. Ancak login pack paylaşmışlarsa normal metin2 klasörü içerisine oyunu atmanız gerekmektedir.
  4. Giriş yapın ve karakterinizi oluşturun.

Aslında tüm işlemler bu kadar basit, şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.