Kaydol Giriş

Lucifer Nasıl Kesilir? Şeytan Kulesi Katları

Lucifer Şeytanı oldukça güçlü bir boss dur. Kesme kolay olmasada kat çıkmadan önce Eşyalarınızı ayarlamanız gerekmektedir.

Öncelikle Efsunlarınızı iyi ayarlayınız. Karanlık Tılsımı etkilidir. İşte burda şeytanlara karşı güçlü efsunu işe yaramaktadır. Yaratıklara-Canavarlara karşı güçlü olmanız önemli. Ayrıca savunmanızı iyi güçlendirin. Yanınızda kesinlikle kutsamacı olması gerek ve bolca pot almayı unutmayınız.

Gereken Şartlar nelerdir ve Nasıl Gidilir
Şeytan Kulesine Karanlık Tapınak tan gidilir,yada level 60 ve üzeri oyuncular ışınlayıcıdan direk olarak ışınlanabilirler.Kuleye girebilmek için minimum leveliniz 40 olmalıdır.Kulenin her katında tamamlanması gereken görevler vardır

Zemin Kat
Zemin kata girdiğinize Dayanıklılık Metini ni keserek, 1.kata ışınlanabilirsiniz. Eğer Dayanıklılık Metini yok ise, respawn olmasını,yani yeniden düşmesini beklemek zorundasınız.

Kat 1
Tüm canavarları yok et
Not:Bu katta bulunan canavarlar agresiftir,kendileri saldırırlar.Ayrıca bu katta ölüp şehirde başla dediğinizde otomatik olarak 1.köye ışınlanırsınız.

Kat 2
Şeytan Kral ve Tüm canavarları yok et.

Kat 3
Doğru Metin Taşını Bul ve Yok et
1 Şeytan Metini, 7 Lanet Metini
Bilgi: Şeytan Metini ni kestikten sonra,7 adet Lanet Metini ortaya çıkar, 15 dakika içinde doğru metin taşını bulmalısınız.

Kat 4
20 dakika içinde 5 adet mühürü açın.
Mühürleri açan anahtarları düşürebilmek için,tüm yaratıkları kesmeniz gerekmektedir

Kat 5
Tüm canavarları yok et
Kibirli Şeytan Kral da dahil olmak üzere,tüm canavarları kesmelisiniz.Tüm canavarlar kesildikten sonra Şeytan Kulesi Demircisi,Silah Ustası,Zırh Ustası yada Kuyumcu Ustası olmak üzere bu 3 seçenekten birisinin demircisi ortaya çıkmış olur.Şeytan Kulesi Demircisi,bir itemi yükseltirken ekstra malzeme istemez.Örneğin +7 ye basacağınız 66 level bir zırh için gerekli olan Beyaz İnci olmadan itemi basar.

Kat 6
NOT:6.Kata çıkabilmek için 75 level üstü olmanız gerekmektedir.
Ölüm Metini ni yok et
Tüm Ölüm Metinlerini keserek Katil Metini çıkmasını sağlamalısınız.Katil Metininden çıkan bilinmeyen kutu larda üst kata çıkmak için gerekli olan,Zin-Sagui haritası vardır,içinde doğru harita olan kutuyu bulana kadar,Katil Metini kesmeye devam etmelisiniz.

Kat 7
Zin-Bong-In-Anahtar ı bulabilmek için,canavarları kesmelisiniz,fakat sahte anahtarlarda düşebilir. Bong-In-Anahtar .
8.kata erişmek için,Zin-Bong-In-Anahtar ını odanın sağında bulunan taş üzerine sürükleyip bırakmanız gerekir.

Kat 8
İşte nihayet Lucifer ile hesaplaşma vakti geldi.
İpucu:Lucifer i rahat kesebilmek için,önce etrafındaki canavarları öldürün. Lucifer çok kuvvetli bi canavardır,bu sebeple bir ejderha yardımı şaman karakterinde yanınızda olmasında fayda var ve dönüşerek kesmek daha kolaydır.Lucifer öldükten sonra size Lucifer sandığı verir.Bir süre sonrada görev tamamlandı diye sizi kule dışına ışınlar.